Послуги

«Мережа» пропонує послуги брокера з купівлі, продажу та оренди мереж IPv4 та IPv6. Ми проводимо супровід угод від пошуку клієнтів до отримання грошей або мереж, включно з підгтовкою всіх документів, нотаріальному засівдченні (за потребою), рекомендацій щодо обрання сервісів-гарантів (escrow), варіантів отримання або сплати грошей.
 
Для мереж провайдеро-незалежних адрес (IPv4/IPv6 PI) ми надаємо сервіс підтримки LIR support, який є необхідним для існування PI мереж. Річна вартість підтримки становить 100 EUR.
 

«Мережа» пропонує розмішення Вашого обладнання в найкращих дата-центрах Європи в Україні, Польщі, Німеччині, Іспанії, Болгарії та Греції. Головною відмінністю нашої пропозиції є наявність стабільних та високошвидкісних каналів зв`язку з Україною з прямою присутністю в українських мережах обміну трафіком. Вартість розміщення 1U обладнання становить 120 Евро на місяць, надається негарантований гігабітний порт мережі Інтернет, 100М порт для віддаленного керування та два незалежних каналу електроживлення.

Зв`яжиться з нами для отримання більш детальної інформації та замовлення послуг.